Ere Galerij:

design P. Hagenaar
Nederlandse Kampioenschappen Bonaken
Dorpsstraat 30 . 2451AR Leimuiden
tel: 0172 508188

Ere Galerij:

2000 Erik van Haestregt, Roelofarendsveen

2001 Wilbert Gitzels, Alphen aan den Rijn

2002 Fred Ubink, Ter Aar

2003 Willem Blakenburg, Hazerwoude- Rijndijk

2004 Aad Verstraaten, Hazerswoude-Rijndijk

2005 Addy Koster, Leimuiden

2006 Daan van Vliet, Leimuiden

2007 Enno Zaal, Leimuiden

2008 Jan Onwezen, Baarn ?2013
2009 Clem Nieuwenhuizen, Alphen aan den Rijn

2010 Edwin Horree, Leimuiden

2011 Frits Noordam, Baarn

2012 Paul Koch, Alphen a/d Rijn

2013 Willem Schaap, Baarn

2014 Daan van Vliet, Leimuiden

2015 Daan van Vliet, Leimuiden

2016 Ronald Struik, Koudekerk a/d Rijn

deelnemers in de finale:

2000 Erik van Haestregt (1e) , Hennie van den Berg (2e) Daan van Vliet (3e) en?
2001 Wilbert Gitzels (1e), Sjaak Broere(2de), Leo van Zanten (3e), Norbert Schouten

2002 Fred Ubink (1e, Leo van Zanten (2de), Nico Beuk (3de) en Hennie van den Berg (4de).
2003 Willem Blakenburg (1e), Gerard Bakker (2e), Rob Eveleens (3e) en Harrie Opdam (4e).

2004 Aad Verstraaten (1e), Roel Hoogenboom (2e), Siem Maurits (3e) en Bertus van Egmond (4e).

2005 Addy Koster (1e), Hessel Mous (2e), Paul Koch (3e), Diana Hoogenboom (4e).

2006 Daan van Vliet (1e), Dick Zaal (2e), Maurice Olijerhoek (3e) en Roel Smit (4e).

2007 Enno Zaal (1e), Willem Schaap Baarn (2de), Leen Zemel Rijnsaterwoude (3de),
George de Koning en Daan van Vliet (4de en 5de).

2008 Jan Onwezen (1e), Erik Lubbe (2e), René de Kruijf (Witbier) (3e) en Fred Bax (4e).

2009 Clem Nieuwenhuizen Alphen aan den Rijn (1e), Erik Lubbe (2e), Mark van Ruiten (3e) en Dirk Elsgeest (4e).

2010 Edwin Horree Leimuiden (1e), Ries Moorselaar Baarn (2e), René de Kruijf (Witbier) Baaarn (3e) en Rob van Spijkeren Leimuiden (4e).

2011 Frits Noordam (1e), Jolanda van de Geer (2e), Aad Markwat (3e) en Coen Straathof (4e).

2012 Paul Koch (1e), Jolanda van de Geer (2e), William Lacunes uit Baarn (3e) en Simon Oosterbeek uit Zwammerdam (4e).

2013 Willem Schaap Baarn (1e), Willem Roggeveen Alphen aan den Rijn (2e), Lennaert Walraven uit Baarn (3e) en Arnold van Bruggen uit Alphen aan den Rijn (4e).

2014 Daan van Vliet Leimuiden (1ste), Koen Straathof Oude Wetering (2e), Willem Roggeveen Alphen aan den Rijn (3e), Dre Verhoef De Kwakel (4e)

2015 Daan van Vliet Leimuiden (1e), Dave Smit Koudekerk aan den Rijn (2e), Dirk Zaal Leimuiden (3e), Rob Eveleens Burgerveen (4e).

2016 Ronald Struik Koudekerk a/d Rijn (1e), Arnold van Bruggen Aalsmeer (2e), Ton van Daal Baarn (3e), Arno v/d Zwet Roelofarendsveen (4e).